تور گرجستان

تورگرجستان

گرجستان کشوری اوراسیایی با مکان های دیدنی فراوان است. برای سفربه کشورگرجستان نیازی به ویزانیست. به همین دلیل کشور گرجستان یکی ازمحبوب ترین کشورها برای سفر بین ایرانیان است. 
یکی از بهترین راه های سفر به کشورگرجستان، شهرباتومی و شهرتفلیس به صورت هوایی است. 
پایتخت کشورگرجستان شهرتفلیس است. ازمناطق مهم برای خرید در شهرتفلیس می‌توان به مرکز خریدمرانی، بازاردرایبریجبرجومی تفلیس،خیابان پکینی تفلیس، بازاربرجومی تفلیس، بازارایست پوینت تفلیس،تفلیس سنترال، تفلیس مال، بازارلیلو و سیتی مال گلدانی تفلیس اشاره کرد.
شهربازی متات سمینداتفایس ،مجسمه کارتلیسددا تفلیس،بافت قدیمی تفلیس،فانیکولارتفلیس،پل صلح تفلیس،چاپخانه استالین تفلیس، قلعه ناریکالا تفلیس وکلیسای متخی تفلیس از مناطق دیدنی شهر تفلیس هستند. تفلیس شهری با معماری نئوکلاسیک است. در شهر تفلیس چشمه های آبگرم بسیاری قرار دارد. تفلیس به معنی چشمه آب گرم است و شهر تفلیس بااستفاده ازرودخانه ای به نام رودخانه کربه دوقسمت تقسیم می شود.
یکی دیگر از شهرهای زیبای کشورگرجستان شهرباتومی است. باتومی  ازشهرهایی است که می توان به صورت گروههای خانوادگی و گروههای دوستانه به آن سفر کرد و ازسفر به باتومی لذت برد. درباتومی هم میتوان از خریدلذت برد و هم میتوان از تعطیلات بهترین استفاده رابرد. از مناطق گردشگری باتومی میتوان به بلوارباتومی،تورهای رفتینگ باتومی،تله کابین آرگوباتومی،مجسمه های علی و نینوباتومی، باغ گیاه شناسی باتومی،ساحل های زیبا،پاراشوت باتومی، قایق‌سواری دریاچه نوریگای باتومی، آکواریوم باتومی و آبشار ماخونتسی تفلیس اشاره کرد. باتومی شهری مدرن و جدیداست و باتومی رامیتوان به عنوان یک شهر بندری با ساحل ودریا درنظر گرفت.
 برای سفر به کشور گرجستان، شهر تفلیس و شهر باتومی میتوان از تورهای ارزان گرجستان، تور باتومی، تور تفلیس و تور ترکیبی باتومی تفلیس استفاده کرد.شهر تفلیس و شهر باتومی هر دو از پربازدیدترین شهرهای کشور گرجستان هستند. برای سفر به گرجستان بهترین زمان فصل بهار و با استفاده از تور ها از جمله تور گرجستان، تور تفلیس، تور باتومی و تور ترکیبی باتومی تفلیس است. تور به معنی فراهم آمدن بلیط رفت و برگشت، هتل ویک سری خدمات دیگر به صورت یک مجموعه است. قیمت تورگرجستان، قیمت تورتفلیس، قیمت تورباتومی و قیمت تور ترکیبی باتومی تفلیس به کیفیت امکاناتی که در تور فراهم می شود وابسته است. آشنایی با تور ها باعث می شود که شما بتوانید ارزانترین و با کیفیت ترین تورگرجستان، تور تفلیس، تور باتومی و تورترکیبی باتومی تفلیس را خرید کنید و تور گرجستان، تورتفلیس، تورباتومی از پرطرفدارترین تورهای خارجی هستند.
 

غذاهای محلی گرجستان:

کباب مستودای:(یکی از غذاها و بهتر بگم کباب های معروف کشور گرجستان کباب مستودای است این کباب محلی گرجستان در شهر های تفلیس و باتومی تفاوت چندانی ندارد و تنها تفاوت ان در انتخاب نوع گوشت ان می باشد .این غذای معروف از گوشت بره .یا گوشت گاو و حتی با گوشت خوک به همراه ادویه های مختلفت و سس مخصوص به صورت کباب سرو می شود و طعم بی نظیری دارد شما  در تورهای گردشگری وبعد از گشت و گذار ودر تور های ترکیبی تفلیس باتومی حتما لذت خوردن این کباب خوشمزه را از دست ندهید.)

بادریجانی نیگوزیت:(یکی از غذاهای پر طرفدار در کشور گرجستان شهر تفلیس غذای بادریجانی نیگوزیت است این غذا از محبوبیت زیادی در بین تفلیسی ها برخوردار می باشد این غذا  یه جورایی میشه گفت به کشک بادمجان ما شبیه هست تفاوت بادریجانی در این است که از برش های بادمجان به صورت سرخ شده که داخل ان را با گردو و سبزیجات معطر و سیر پرکرده و برای تزیین ان از دانه های انار استفاده می شود )

دیدنی های گرجستان:

صومعه گلاتی:صومعه گلاتی یکی از کلیساهای پر زمز و راز گرجستان میباشد و یکی از اولین کلیساهای گرجستان به شمار می آید صومعه گلاتی به نام مستعار عصر طلایی گرجستان شناخته شده و دلیل این نام گذاری استفاده از طلا در ساختمان و نقاشی های شگفت انگیز این بنا می باشددر سفر به گرجستان حتما این کلیسای پر راز و رمز بازدید کنید.

خیابان روستا ولی:یکی از خیابان های شلوغ و پر رفت و آمد خیابان روستا ولی می باشد این خیابان به دلیل توع بسیارزیاد ساختمان های فرهنگی .تجاری .دولتی به شهرت رسیده است .دسترسی به این خیابان خیلی  راحت هست و شما از طریق متروی تفلیس و اتوبوس می توانید به این خیابان دسترسی پیدا کنید 

شهر قدیم تفلیس:شهر قدیم تفلیس به صورت پلکانی ساختمان ها قرار گرفته اند و در بالای تپه ای کلیسای ناریکالا قرار گرفته این منطقه ی تاریخی دارای خیابان های باریک و دراز می باشد .

مجسمه مادر-قلعه ناریکالا-خیابان روستاولی-کلیسای جواری--شهر غاری واردزیا-صومعه گلاتی-سوانتی